Завдяки «Великому будівництву» дорога Р-21 з’єднає якісним покриттям Закарпаття та Івано-Франківщину

2021-08-03 15:52:39
На маршруті регіонального значення Р-21 Долина – Хуст, що проходить територією Закарпатської та Івано-Франківської областей, безупинно тривають ремонтні роботи у кількох напрямках.

84 км автошляху в Закарпатті планують відновити цьогоріч у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Між містом Берегово та с. Верхній Бистрий розпушують дорожнє покриття, проводять фрезерування, облаштовують кювети, для укріплення – габіонні стінки, на дорожньому полотні – верхній і нижній шари крупнозернистого бетону.

Також на ділянці, що на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, підрядник встановлює знаки повороту і облаштовує узбіччя.