Засідання комісії з питань захисту прав дитини відбулося в Тячівській РДА

2021-08-03 18:05:05

Сьогодні, 03.08.2021 р засідала комісія з питань захисту прав дитини при Тячівській райдержадміністрації.

Провів засідання перший заступник голови державної адміністрації, заступник голови комісії Шеверя Олександр.

Серед присутніх - члени комісії з питань захисту прав дитини, також в була присутня відповідальна особа з питань захисту прав дитини в Дубівській ТГ для підвищення рівня кваліфікації та здобуття практичних навичок, щодо розгляду питань які виникають під час розгляду заяв громадян в яких порушуються права дитини.

Підготовлені матеріали, які були подані на розгляд комісії, детально вивчені та опрацьовані працівниками служби у справах дітей Тячівської райдержадміністрації.

У ході засідання заслухано як запрошених, так і членів комісії, які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власні думки та пропозиції.

Відтак комісією прийнято відповідні рішення та надано рекомендації щодо врегулювання життєвих ситуацій, з метою захисту прав дітей.