У межах відновлення автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші ремонтні роботи стартували в селі Батрадь.

2021-08-05 15:19:06
У межах поточного середнього ремонту на Закарпатті відновлюють майже 35 км автошляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.

Окрім влаштування нового асфальтобетону між селами Соломоново та Яноші, роботи тривають на 6 мостових переходах і на шляхопроводі у Батьові.

У Службі автомобільних доріг у Закарпатській області повідомляють, що тут дорожники копають та вибирають пучини. Для посилення основи дорожнього одягу їх засипають щебенем і готуватимуть до укладання асфальтобетону.

«У межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво» відновлюємо дорожню інфраструктуру, що має зокрема і міжнародне значення.