• Новини / Спорт

Анжеліка Терлюга стала першою в історії срібною призеркою Олімпійських ігор з карате

На Олімпійських іграх у Токіо були розіграні перші комплекти нагород у карате. Це один із чотирьох видів спорту, який уперше включили до олімпійської програми Токіо-2020.

Перший змагальний день карате на Олімпіаді пройшов за участі Анжеліки Терлюги, яка змагалася у ваговій категорії до 55 кг.

Українська каратистка за підсумками чотирьох сутичок потрапила у півфінал та поборолася за медалі Олімпійських Ігор.

У півфінальному поєдинку Терлюга перемогла суперницю Вен Цзу Юнь з Китаю, а у сутичці за «золото» поступилася болгарці Івет Горановій.

Таким чином, Анжеліка Терлюга здобула перше «срібло» у дебютному карате на Олімпіаді-2020.

Вітаємо спортсменку та увесь тренерський склад! Пишаємося!
    Зазначимо, в активі збірної України вже 13 нагород токійської Олімпіади - 1 золота, 3 срібні й 9 бронзових.