У с. Березово завершують ремонт дороги регіонального значення Р-21 Долина – Хуст.

2021-08-06 18:00:19
Минулого року стартував поточний середній ремонт Р-21 Долина – Хуст, тоді в Закарпатті відновили майже 30 км автошляху.

Дорожники вже підсилили основу й зараз працюють над укладанням крупнозернистого шару асфальтобетону. Невдовзі ремонт буде завершено, оскільки попереду встановлення шару ЩМА, нанесення розмітки та облаштування узбіч.

Окрім оновлення дорожнього полотна, тут влаштовують оголовки перепускної труби, водопропускні лотки та зводять підпірну стінку.
«Автошлях Р-21 Долина - Хуст є стратегічно важливим об'єктом дорожньої інфраструктури, що з’єднує Закарпаття та Івано-Франківщину.

Саме завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» швидко, якісно та надійно відбудовуємо транспортні артерії нашого краю.