Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

2021-08-10 16:44:43

Сьогодні 10 серпня 2021 року, під головуванням голови Тячівської районної державної адміністрації Тімура Аверіна відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На  порядку денному були наступні важливі питання:

- Про стан епідемічної ситуації та здійснення заходів з вакцинації населення району від гострої респіраторної хвороби COVID-19;

- Про стан готовності КНП «Тячівська районна лікарня» до роботи в умовах можливого поширення коронавірусної хвороби COVID-19 штаму «Дельта»;

- Про стан попередження пожеж та інших надзвичайних ситуацій, недопущення травмування та загибелі людей на території Тячівського району;

- Про стан профілактики харчових отруєнь та кишкових інфекцій серед населення Тячівського району;

- Інше.

З усіх розглянутих питань головою комісії було дане протокольне доручення, особливо важливим питанням на порядку денному було визначено питання вакцинації цільових груп, в першу чергу вакцинація педагогічних працівників та осіб старших за 60 років.