Роботи з відновлення автошляху Т-07-12 Перечин – Свалява активно тривають.

2021-08-11 12:51:34
На Свалявщині триває ремонт дороги територіального значення

Зараз у селі Павлово ремонтують дорожнє покриття, зокрема влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетону. Попереду – укладання щебенево-мастичного асфальтобетону, нанесення розмітки, облаштування узбіч та з’їздів.

У населених пунктах Оленьово, Свалявка та Плоске відновлюють аварійні мости, а вздовж річки Розтока встановлюють підпірні стінки для захисту автошляху від розмивів та зсувів ґрунтів.

На інших ділянках цього маршруту дорожники продовжують виконувати усі заплановані роботи у межах поточного середнього ремонту.

Завдяки реалізації президентської програми Володимир Зеленського «Велике будівництво» уже невдовзі жителі та гості краю зможуть їздити в робочі поїздки та подорожувати з комфортом дорогою, що відповідає усім європейським стандартам.