• Новини / Актуальне / Підприємства району

Відбулося засідання комісії з питань погашенням заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій , інших соціальних виплат.

Сьогодні 11 серпня 2021 року, під головуванням першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Олександра Шевері відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу.

На  порядку денному були наступні важливі питання:
    1. Про стан  погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району .
    2. Про ситуацію щодо погашення заборгованості  до Пенсійного фонду України.
    В районі два підприємства мають заборгованість із виплати заробітної плати, це
     АТ «Закарпатський  завод «Електоравтоматика»  і Тячівський спортивно-технічний клуб  ТСО України.

«За місяць в районі заборгованість по заробітній платі  по Тячівському ТСО України скоротилася на 12,9 %».

На засіданні заслухали, членів  районної комісій   та представників  підприємств боржників,  і обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати  і погашення заборгованості  до Пенсійного фонду України.

Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебувають під постійним контролем голови райдержадміністрації Тімура АВЕРІНА.