Найдовший міст Міжгірщини відновлюють завдяки президентській ініціативі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2021-08-11 15:00:40
Завдяки «Великому будівництву» відновлюють найдовший міст гірської Міжгірщини

Згідно з останніми даними від Служби автомобільних доріг у Закарпатській області на найдовшому мосту Міжгірщини, що у с.Вучкове, влаштовують нове асфальтне покриття.

Цей інфраструктурний об’єкт знаходиться у межах автомобільного маршруту регіонального значення Р-21 Долина – Хуст.

Цьогоріч автошлях планують відновити повністю в межах президентської програми Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Довжина шляхопроводу у Вучковому складає понад 91 м. Будували його на місці старої переправи, яку пошкодила повінь, аж 5 років, доки завершили у 2006 році, і з того часу ремонтують вперше.

Цікаво, що міст через бурхливу гірську Ріку вперше побудували лише у 1870 році, а до того переправу товарів і людей від берега до берега здійснювали лише човнами.