Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у селі Батрадь ремонтують дорогу міжнародного значення.

2021-08-14 10:00:47
Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Закарпатті відновлюють частину прикордонного шляху М-25 КПП «Соломоново» – Велика Добронь – Яноші.

На різних ділянках маршруту підрядна організація знімає дорожній одяг, підсилює основу, влаштовує шари асфальтобетону, ремонтує 6 мостових переходів і шляхопровід.

Як зазначають у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, у селі Батрадь продовжують копати пучини та влаштовувати основу покриття.

Поточний середній ремонт 35 кілометрів дороги міжнародного значення забезпечить швидкий доступ до контрольно-пропускних пунктів «Соломоново» та «Косино».