Мінекономіки системно захищає інтереси вітчизняних виробників

2021-08-17 10:00:17

Мінекономіки системно захищає інтереси вітчизняних виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках, для чого використовуються  усі наявні механізми. Про це стало відомо під час зустрічі заступника Міністра економіки України Сергія Теленика, а також – фахівців департаменту зовнішньоекономічної діяльності та торговельного захисту Мінекономіки із представниками компаній та асоціацій, які презентують понад 40 галузей промисловості 13 серпня.

«Україна потребує розвитку та інновацій. Мінекономіки – завжди на боці виробників, які інвестують у виробництво продукції із високою доданою вартістю. Також ми підтримуємо розвиток бізнесу та створення нових робочих місць. На цьому шляху будемо діяти узгоджено із ключовими інститутами, які представляють інтереси високотехнологічних галузей», - наголосив заступник Міністра.

Детальніше: https://bit.ly/3siB4qm