• Новини / Спорт

Хочемо розповісти про новий проект Президента України «Активні парки - локації здорової України»!

Cтворений з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

Також проект передбачає облаштування в місцях масового відпочинку безперешкодного доступу громадян, зокрема осіб з інвалідністю, до спортивних споруд і місць для заняття різними видами рухової активності, а також пунктів безкоштовного прокату спортивного інвентарю та обладнання.

У межах програми працюватимуть над мотивацією українців, адже це є рушійним фактором для того, щоб почати займатися фізичною активністю.

«Щодо мотивації. Епідемія коронавірусу показала, що персональне здоров’я — це головний актив людини, який у неї є. Всі ці вакцини, додаткові медичні засоби підвищення персонального імунітету — вони мають, на мій погляд, вторинний характер. Найголовніше — це персональний імунітет. Мені складно повірити, що це недостатня мотивація для людини, яка подивилася, який вигляд це все має з боку, щоб не почати займатися своїм персональним здоров’ям», - зазначив радник керівника Офісу Президента Сергій Матієнко.

Щоб надихнути українців додати у своє життя фізичної активності, було розроблено комплекс методів, які дають змогу займатися спортом майже поряд із домом. Для цього буде побудовано близько 10 тис. майданчиків. Частину з них збудують уже цього року.

Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на сторінці Активні парки!
    Робимо спорт доступним по всій країні!