Нарада з керівниками служб у справах дітей територіальних громад та районної державної адміністрації при першому заступнику голови РДА - О.Ю. Шевері.

2021-08-18 08:47:42
17.08.2021 року відбулася   нарада з керівниками служб у справах дітей територіальних  громад та Шеверя Олександр - перший заступник голови Тячівської РДА з питань забезпечення функціонування служб у справах дітей   в громадах Тячівського району.

На нараді обговорювались постанови КМУ від 24.09.2008 №866 про затвердження «Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов'язаної із захистом прав дитини» та від 04.08.2021 №843 «Деякі питання соціального захисту дітей, влаштованих на цілодобове перебування до закладів різних типів», а також обговорювались  інші нормативні документи, якими повинна керуватись в своїй діяльності служба у справах дітей з метою захисту прав та інтересів дітей.

Також представникам двох територіальних громад, в яких наразі ще не створено ССД, було наголошено, що відповідно до Законодавства України  вони є органами опіки та піклування та наділенні повноваженнями щодо захисту прав та інтересів дітей.