Бета-тестування COVID-сертифікатів у Дії тепер доступне на Android

2021-08-18 10:00:43

У липні ми розпочали бета-тестування сертифікатів на iOS, а відсьогодні — і на Android.

Чому цей процес затягнувся?

Через посилення вимог до COVID-сертифікатів від компанії Google нам довелося проходити додаткові перевірки. Лише зараз світовий гігант схвалив нову версію Дії з COVID-сертифікатами.

Протестувати сертифікати вакцинації можуть всі, хто зареєструвався на бета-тестування в Дії та завершили курс вакцинації від COVID-19 на території України.

Проєкт реалізований за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Академії електронного урядування Естонії в рамках проекту "EU4DigitalUA : Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека" і Програма EGAP , що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.

Це ще один великий крок до того, щоб українці подорожували безпечно.