Інцидент у Тячеві - під стінами РДА провокатори палять шини

2018-02-21 17:16:02

Сьогодні група провокаторів, які назвали себе так званими "активістами", прикриваючись ідеями Майдану, влаштували на центральній площі Тячева справжній дебош.


Спочатку учасники несанкціонованого мітингу в агресивній і ультимативній манері вимагали в кабінеті голови райради Івана Фабриція скликання позачергової сесії райради терміном за три години. Після чого позносили перед адмінбудівлею шини, які у разі невиконання своїх вимог пообіцяли спалити.
У визначений час до мітингувальників звернувся голова райради Іван Фабрицій, який повідомив, що відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» позачергова сесія районної ради може бути скликана головою ради, або на вимогу однієї третьої депутатів районної ради.
10 січня цього року позачергова сесія вже скликалася. Тому зараз є необхідність ініціативи від однієї третьої депутатів про скликання позачергової сесії. Крім того, видано розпорядження про скликання чергової сесії на 23 березня 2018 року.
- Тому питання, яке порушують мітингувальники може розглядатися на даній сесії 23 березня, або - якщо до ради надійде звернення однієї третьої частини депутатів, - наголосив голова.
Однак така відповідь так званих "активістів" не влаштувала і вони запалили шини та влаштували сутичку з вогнеборцями, які намагалися затушити полум'я і правоохоронцями, що забезпечували правопорядок на площі.
Слід відмітити, що серед провокаторів чимало невідомих людей та приїжджих, які намагаються дистабілізувати ситуацію в районі.
З метою забезпечення правопорядку на місці інциденту несуть варту посилений наряд правоохоронців.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації


Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00