На Закарпатті цілодобово ремонтують дорогу міжнародного значення М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково».

2021-08-18 16:00:04
Відновлюємо прикордонну інфраструктуру завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» та продовжуємо масштабний ремонт доріг на Закарпатті.

На маршруті М-26 Вилок – Неветленфолу – КПП «Дяково» дорожнє полотно ремонтують 24/7.

Майже 5 км дороги міжнародного значення, зокрема й під'їзд до контрольно-пропускного пункту, відновлюють у межах поточного середнього ремонту, інші 5 км – ремонтують капітально.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг у Закарпатській області, тут уже відфрезерували шар зношеного дорожнього покриття, влаштували основний та вирівнюючий шари.

Наразі підрядна організація укладає шар щебенево-мастичного асфальтобетону.

Цей маршрут є стратегічно важливим для регіону, адже веде до КПП на кордонах з Угорщиною та Румунією.