12 українських стартап-команд презентують свої проєкти і позмагаються за 50000 тис $!

2021-08-20 14:00:05

Цієї п’ятниці, 20 серпня, Український фонд стартапів святкуватиме 30 ювілейний Pitch Day, на якому усі охочі зможуть побачити новітні проєкти українських стартаперів.
На стадії seed виступатимуть 12 українських команд-новаторів:
- DrugCard. SaaS рішення для автоматичного моніторингу медичної літератури (Київ, Львів).
- Dnipro-MTO. Механічний кріогенний морозильник (Київ).
- Штрафи UA для Бізнесу. Сервіс з контролю та сплати штрафів ПДР для юридичних осіб (Одеса).
- Quant. Перші інверторні стабілізатори напруги з захистом на випередження (Львів, Житомир).
- ARbrowser. SaaS платформа для інтерактивної та якісної візуалізації меблів за допомогою доповненої реальності (Київ).
- StudyDive. Єдина платформа для управління планами розвитку співробітників (Київ).
- Reelly. Онлайн дистриб'ютор ріелторських продажів для забудовників (Одеса, Київ).
- Workademy. Навчальна платформа, що допомагає середньому бізнесу поширювати знання будь-якого працівника на всю організацію (Київ).
- Kidium. Онлайн-платформа, де можна купити-продати дитячі товари, замовити послугу чи спеціаліста для дитини, знайти заклад державної чи приватної форми власності, спілкуватися і робити дописи, бути в курсі дитячих подій свого міста (Ужгород).
- Gravitec. Автоматична доставка персоналізованого контенту для медіа сайтів, а також малих та середніх підприємців на базі технології браузерних пуш повідомлень (Київ).
- TehnoTable. Єдиний виробник столів з електронним механізмом підйому в Україні,  що допомагає зняти напругу зі спини і зміцнити м’язи всього тіла (Київ).
- SPOKK. «Страхування в смартфоні» з доступними продуктами мікрострахування та повним спектром послуг онлайн (Київ).
Слідкувати за презентаціями проєктів можна у прямому ефірі за посиланням:
Початок о 16:00!