Перед влаштуванням нового покриття на автошляхах Закарпаття фахівці проводять усі необхідні етапи перевірки дороги.

2021-08-20 17:00:21
В області активно реалізовують програму Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», один із напрямків якої передбачає оновлення транспортних артерій.

У межах Закарпаття триває ремонт дорожніх сполучень міжнародного, регіонального, національного та територіального значення.

Фахівці Лабораторії з контролю якості виробництва під час ремонту автошляхів здійснюють відбір матеріалів, проводять низку важливих досліджень на щільність, міцність, стійкість дорожнього покриття.

Важливим є й етап заміру температурного режиму, оскільки процес укладання шарів полотна відповідно до технології асфальтування вимагає обов'язкового дотримання температурного режиму.