Громадськість Тячівщини виступає проти дестабілізації в районі

2018-02-22 09:32:04
        
У зв'язку з провокаційними подіями перед адмінбудівлею Тячівської райдержадміністрації, увечері 21.02.2018 року відбулося зібрання активу району, депутатів різних рівнів та представників громадськості населених пунктів Тячівщини, на яке було запрошено керівництво  району.


      Зокрема йшлося про те, що інцидент із спалюванням шин та сутички з правоохоронцями,  прогримів на всю країну та навіть зарубіжжя. Агресивні заклики зачинщиків даної акції, які називають себе активістами  і виступають від імені громадськості району, хвилюють мешканців Тячівщини, які завжди жили у мирі, злагоді  та спокої. Люди занепокоєні такою ситуацією, тому звертаються з вимогою до керівництва району не допускати провакаційних дій,  які можуть спричинити другий  Донецьк на території мирної  Тячівщини.  
       Також було наголошено на тому, що потрібно дотримуватись правових методів висловлення громадської позиції та проведення мирних акцій як це відбувається у цивілізованому  суспільстві. Адже ми живемо у демократичні країні і питання довіри мають вирішуватися на виборах.  
       Дестабілізація  в районі нікому не потрібна і не піде на користь громадськості та може призвести до загострення суспільно - політичної ситуації в районі. Також викликає занепокоєння те, що на даній акції було приїжджих з інших районів, які провокували ситуацію і закликали до агресивних дій. Представники громадськості висловилися проти того, аби "чужинці" наводили "порядок"  в  районі та засуджують прояви будь - якої агресії на території Тячівщини.  
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації    
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00