Центри екстреної медичної допомоги Закарпаття отримали 29 нових «швидких», 19 з яких приїхали сьогодні.

2021-08-25 18:01:25

Сьогодні у рамках роботи щодо медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій за пакетом «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусомSARS-CoV-2» КНП «Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги» отримав 29 нових карет швидкої допомоги, які будуть рятувати ще більше життів українців.

Спецтехніка закуплена за кошти державного бюджету України та розподілена в центри екстреної допомоги області.

Відповідна програма реалізовується завдяки Президенту України Володимиру Зеленському, Офісу Президента, та Уряду.

"Най більше нових швидких отримав саме наш Тячівський район" - повідомив голова Тячівської РДА Тімур Аверін.