В області відновлюють автошлях Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино з під’їздом до санаторію «Шаян».

2021-08-26 10:30:29
У Вишково – новою дорогою до мінерального джерела та унікальних ботанічних пам’ятокУ межах ремонту Т-07-37 Хуст – Шаян – Вишково – Буштино з під’їздом до санаторію «Шаян» підрядник працює у с. Вишково.

Автошлях територіального значення у напрямку відомих у Закарпатті і за його межами курортів відновлюють завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Загалом у межах дороги підрядна організація проводить роботи із розробки ґрунту, влаштування шару основи та її стабілізації, щоб підсилити конструктив. Крім того, на маршруті ліквідовують пучини, замінюють перезволожені ґрунти та відновлюють дорожнє полотно.

У с. Вишково Хустського району підрядник монтує систему водовідведення, проводить попереднє підготовче фрезерування, влаштовує регенераційні конструктивні шари за технологією «холодний ресайклінг». Наступний етап – нанесення фінішних шарів покриття.

Вишково відоме тим, що неподалік від селища видобувають мінеральну воду «Шаянську». Тут також розташована унікальне Тюльпанове дерево, а на південь від селища – пралісова пам'ятка природи «Праліс та квазіпраліси Вишківського лісництва».
 
Тячівська районна державна адміністрація
90500, Закарпатська область,
м. Тячів, вул.Незалежності 30
Електронна пошта
tyachivrda@carpathia.gov.ua
tyachivrdaua@ukr.net

Графік роботи
Пн-Чт: 08:00 - 17:15
П’ятниця - 08:00 - 16:00