• Новини / Суспільство

вул.Незалежності 30, м. Тячів, 90500 тел. (03134)2-10-50, 2-21-61, 2-10-50 факс
    e-mail:vidapr@meta.ua,код ЄДРПОУ00731152

22.02.2018     24    На № _______________від ___________

На виконання вимог  Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про  рослинний світ”,  “Про Червону книгу України” та “Про природно-заповідний фонд України” з метою збереження під час вегетаційного періоду ранньовесняної флори таких Червонокнижних видів, як: підсніжник  білосніжний(GalanthusnivalisL.), шафран Гейфелів (CrocusheuffelianusHerb.), шафран весняний (Crocusvernus (L.) Hill.), білоцвіт весняний (LeucojumvernumL.), білоцвіт літній (LeucojumaestivumL.) та сон-трава біла (PulsatillaalbaReichenb) на території району, з урахуванням погоднихта кліматичних умов в місцях зростання цих рослин буде проводиться операція “Первоцвіт-2018”.
    На підставі ст. 20 Законів України “Про охорону навколишнього природного середовища” та ст. 26 п. 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в районі буде проводитись посиленийконтроль щодо недопущення та заборони торгівлі ранньовесняними рослинами, а також будуть вживатись додаткові заходи по недопущенню порушення вимог природоохоронного законодавства.
    Начальник відділу
    агропромислового розвитку                                                    Ю.Дан