У межах ремонту дороги М-06 Київ – Чоп між селами Холмок та Сюрте продовжують влаштовувати нове покриття.

2021-08-30 15:00:48
У межах області відновлюють М-06 Київ – Чоп – дорогу міжнародного значення, що проходить через 5 областей України та веде до кордону з Угорщиною.

На цьому маршруті велика інтенсивність руху автомобілів, тому дорожники працюють вночі, аби не затримувати водіїв.

На початку літа на цій ділянці провели фрезерування старого одягу дороги, підсилили основу та уклали вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону. Окрім цього, тут облаштували узбіччя, а для зручності проїзду у місцях зупинки громадського транспорту та заїздів на АЗС розширили дорогу.

Амбітні проєкти з відновлення автошляхів регіону реалізовуються завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".