Відбулося засідання комісії з питань погашенням заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій , інших соціальних виплат.

2021-08-31 15:34:35

Сьогодні 31 серпня 2021 року, під головуванням першого заступника голови Тячівської районної державної адміністрації Олександра Шевері відбулося чергове засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та податкового боргу, та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення .

На  порядку денному були наступні важливі питання:
  1. Про стан  погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій району .
  2. Про ситуацію щодо погашення заборгованості  до Пенсійного фонду України.
  3. Про легалізацію виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В районі два підприємства мають заборгованість із виплати заробітної плати, це

АТ «Закарпатський  завод «Електоравтоматика»  і Тячівський спортивно-технічний клуб  ТСО України. По Тячівський спортивно-технічний клуб  ТСО України заборгованість зменшується. На даних підприємствах розроблений  графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

По даним  Тячівського   відділу обслуговування громадян (сервісного центру)  заборгованість платників,  які перебувають в стадії банкрутства повністю  погашено по Тячівському ДСЛ, а з відшкодування пільгових пенсій за списком № 1 – КНП ТРР «ЦПМСД», КНП Усть-Чорнянська лікарня також  заборгованість погашено.

На засіданні заслухали, членів  районної комісій   та представників  підприємств боржників,  і обговорили подальші кроки для ліквідації боргу із заробітної плати  і погашення заборгованості  до Пенсійного фонду України.

Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати перебувають під постійним контролем голови райдержадміністрації Тімура АВЕРІНА.