Ремонт автошляху в селі Іза на завершальному етапі: дорожники підсилили основу та влаштували два шари асфальтобетону.

2021-09-02 12:00:13
На автошляху Р-21 Долина – Хуст продовжуються роботи з відновлення дорожнього покриття, які проводять завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Зокрема в селі Іза ремонт майже завершено: тут підсилили основу та влаштували два шари асфальтобетону.

Зараз дорожники виконують другорядні, проте не менш важливі етапи, серед яких – облаштування з’їздів, очищення та впорядкування узбіч тощо.

Як зазначають у підрядній організації, у межах ремонтну дороги вже завершили оновлення тротуарів, тож пішоходи можуть пересуватися якісно викладеною бруківкою.

Попереду – нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових знаків.

Загалом роботи тривають майже на всіх ділянках маршруту Р-21 у нашій області: ремонтують мостові переходи, будують підпірні стіни, підсилюють основу та влаштовують новий асфальтобетон.