У межах комплексного ремонту дороги в Кам’яниці почали зводити верхову підпірну стінку.

2021-09-03 16:00:59
Завдяки амбітному проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Закарпатті комплексно відновлюють маршрут Н-13 Львів – Самбір – Ужгород.

У межах ремонту дороги у Кам’яниці підрядна організація зводить спеціальні укріплювальні конструкції.

Так, будівництво низової підпірної стінки, яка захищатиме залізничну колію, вже на фінішній прямій.

Тут дорожники влаштовують ущільнений шар щебеню, встановлюють дренажні лотки для водовідведення і сітчасті ящики – так звані габіони, які невдовзі заповнять природним каменем. Загальна протяжність цієї штучної споруди становитиме 350 м .

Такі конструкції, як підпірні стінки з габіонів, служитимуть довго і до того ж виконуватимуть не лише захисну та дренажну функції, а й навіть естетичну.