24-річний Тайфун Зенґін відновлює автошлях в селі Кам’яниця Ужгородського району. Хлопець сподівається, що в Закарпатті буде ще більше якісних доріг.

2021-09-06 18:00:08
«Сподіваюся, що в Закарпатті буде ще більше якісних доріг», – Тайфун Зенґін

Продовжуємо серію публікацій про людей, які розбудовують інфраструктуру Закарпаття.

Сьогодні наш герой – фахівець компанії ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» 24-річний Тайфун Зенґін родом із Туреччини.

Уже рік Тайфун відновлює транспортні артерії України, зокрема зараз працює машиністом екскаватора на ділянці маршруту в селі Кам’яниця Ужгородського району.

Тут у межах ремонту автошляху Н-13 Львів – Самбір – Ужгород  молодий але досвідчений працівник разом з іншими спеціалістами зводить верхову підпірну стінку. Екскаваторник вибирає земельне полотно, готує секцію майбутньої конструкції до влаштування фундаменту, дренажних лотків та габіонів.

«Мені подобається Закарпаття. Чарівні краєвиди і гостинні люди. Сподіваюся, що в регіоні буде ще більше якісних доріг, адже ми активно працюємо над розбудовою закарпатських автошляхів», – зауважує Тайфун Зенґін, котрий раніше до того ж працював над відновленням доріг на Воловеччині, Свалявщині та Перечинщині.

Завдяки амбітній програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Закарпатті триває!