ПРОВЕСТИ 2021/2022 НАВЧАЛЬНИЙ РІК БЕЗПЕЧНО ДОПОМОЖЕ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19 ТА ДОТРИМАННЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЗАХОДІВ

2021-09-07 10:00:59

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів. Адже школа може стати епіцентром поширення коронавірусу.

Наприклад, у США невакцинований вчитель заразив коронавірусом половину учнів та учениць у класі, а загалом захворіли 26 осіб. Про цей випадок у початковій школі округа Марін у Каліфорнії йдеться у звіті Центрів з контролю та профілактики захворювань у США (C.D.C.). Вчитель вперше відчув симптоми 19 травня, проте ще 2 дні викладав у класі, де навчається 24 дитини. Педагог не використовував маску, попри відповідну вимогу.

23 травня вчитель отримав позитивний тест на COVID-19, а протягом ще кількох днів захворіли 12 учнів та учениць з цього класу, а також деякі з їхніх родичів та інші школярі. 80% дітей, які сиділи в перших двох рядах захворіли. Переважна більшість хворих були невакциновані, зокрема, і через вік.

Правильне носіння маски, дотримання дистанції та гігієни рук, самоізоляція в разі симптомів хвороби допоможе вчителям зберегти власне здоров’я та створити безпечні умови для дітей. А вакцинація – це найефективніший спосіб захиститись від важкого перебігу COVID-19, госпіталізації та смерті.

Дізнайтесь, як освітянам записатись на щеплення bit.ly/33WeIiN, або відвідайте найближчий пункт чи центр масової вакцинації. Детальний перелік на https://list.covid19.gov.ua/.

Проведемо цей навчальний рік безпечно!

Прийдіть на вакцинацію до найближчих центрів масової вакцинації:
1. Центр вакцинації в  м. Тячів за адресою: м .Тячів, вул. Незалежності, 30 (приміщення Тячівської районної ради)  з 10.00 по 15.00 вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.
2. На щоденні основі проходить вакцинація в наступних АЗПСМ в населених пунктах, вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.
м. Тячів, вул. Вайди 1 б.
смт. Буштино, вул. Хмельницького 29.
с. Бедевля, вул. Волошина 63.
смт. Дубове, вул. Миру 131.
с. Калини, вул. Борканюка 9 б.
с. Нересниця, вул. Грушевського 80.
смт. Тересва, вул. Борканюка 5.
с. Терново, вул. Центральна 226.
с. Ганичі, вул. Народна 125.
с. Дулово, вул. Вайди 115.
с. Новобарово, вул. Рущака 134.
с. Угля, вул. Центральна 14.
с. Чумалево, вул. Центральна 121.
смт. Солотвино.
с. Нижня Апша.
с. Вільхівці.
3. Тимчасові пункти щеплення (мобільна бригада) вакцина Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.