Між селами Луг та Ділове стартував ремонт автошляху: підрядна організація проводить регенерацію дорожньої основи.

2021-09-07 13:00:32
Продовжуємо відновлювати автошляхи Закарпаття у межах амбітної президентської програми Володимира Зеленського "Велике будівництво"

Маршрут Н-09 Мукачево – Івано-Франківськ – Львів є однією з основних транспортних артерій нашого краю. Дорога проходить через кілька районних центрів Закарпаття та дві області: Івано-Франківську і Львівську.

Зараз підрядна організація працює в урочищі Кузій на Рахівщині. Днями розпочали перший етап робіт – регенерацію дорожньої основи між селами Луг та Ділове. Попереду влаштування вирівнюючого та фінішного шарів покриття, встановлення бар'єрного огородження і знаків, нанесення розмітки.

Окрім цього, тут розширили дорогу, влаштовують підпірні стінки та берегоукріплення.