7 вересня, Верховна Рада України схвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки».

2021-09-08 16:00:16

7 вересня, Верховна Рада України схвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про індустріальні парки», спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках», що дозволить запустити механізм індустріальних парків в Україні, які в багатьох країнах світу є ключовим інструментом економічного розвитку.

«В Україні механізм індустріальних парків не є достатньо ефективним, зокрема, й через відсутність стимулювання їх розвитку. Успішний міжнародний досвід підтримки розвитку промисловості передбачає застосування стимулюючих заходів до резидентів індустріальних парків.

Впевнена, що прийнятий сьогодні Верховною Радою України законопроект відкриє нову історію розвитку індустріальних парків в Україні», - зазначила заступниця Міністра економіки Irina Novikova

Детальніше: https://bit.ly/2Yzq1yd