Громади Закарпаття, Київщини та Запоріжжя підписали Меморандум про партнерство.

2021-09-09 12:00:11

08 вересня у м. Хуст голови територіальних громад Закарпаття, Київщини та Запоріжжя підписали Меморандум про партнерство. Ця знакова подія є відправною точкою для якісних змін у різних сферах суспільного життя Хустської, Василівської та Української ТГ. Йдеться, зокрема, про взаємовигідну співпрацю у галузях туризму, культури, освіти, екології та управління місцевим самоврядуванням.

«Тристороння угода стане одним із ключових елементів стратегічного розвитку громад Західної, Центральної й Південної України та основою для подальшого укладання договору про міжмуніципальне співробітництво. Таке партнерство – це потужний та ефективний інструмент місцевого й регіонального розвитку», – підкреслив Анатолій Полосков.

Результати цієї взаємовигідної співпраці загалом позитивно впливатимуть і на імідж нашої країни, адже на меті – неформальний обмін досвідом у межах партнерства між депутатами місцевих рад, працівниками виконавчих органів, бюджетних установ та організацій, дітей і молоді.