Мінекономіки будує національну систему інфраструктури якості на основі цифровізації та штучного інтелекту

2021-09-10 14:30:20

Мінекономіки ініціювало пілотний проект щодо залучення штучного інтелекту та цифрових технологій у систему технічного регулювання в Україні. Цей проект реалізується у рамках співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Про це повідомив заступник Міністра економіки Сергій Теленик після засідання робочої групи за участі фахівців СКМУ, Мінекономіки, Мінцифри, національного органу стандартизації України та провідних ІТ-компаній.

За його словами, основні цілі проекту спрямовані на зменшення строків розроблення та прийняття стандартів, зменшення трудовитрат на розроблення стандартів, налагодження системи сповіщення між міністерствами та бізнесом, підвищення економічного прибутку підприємств та зростання конкурентоспроможності економіки України.

Детальніше: https://cutt.ly/wWKMX1v