• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я

  ПРИ ПОСИЛЕННІ КАРАНТИНУ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЛИШЕ ЗА УМОВИ НАЯВНОСТІ 80% ВАКЦИНОВАНОГО ПЕРСОНАЛУ  При посиленні карантину заклади освіти працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу
  Лише завдяки такому відсотку щеплення в освітян заклади освіти Мукачівського району зможуть функціонувати у звичному режимі, навіть якщо громада буде перебувати у жовтій карантинній зоні.Про це йдеться у постанові №1236, зміни до якої ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

  “Однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину. В разі виходу регіону з зеленої зони, тобто потрапляння в жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу”, - говорить міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

  Якщо ж відсоток освітян, які мають щеплення, у закладі освіти буде менший, то відповідний заклад  буде переходити на дистанційну форму навчання.

  Прийдіть на вакцинацію до найближчих центрів масової вакцинації:

  1. Центр вакцинації в  м. Тячів за адресою: м .Тячів, вул. Незалежності, 30 (приміщення Тячівської районної ради)  з 10.00 по 15.00 вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.

  2. На щоденні основі проходить вакцинація в наступних АЗПСМ в населених пунктах, вакциною Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca та Moderna.
  м. Тячів, вул. Вайди 1 б.

  смт. Буштино, вул. Хмельницького 29.
  с. Бедевля, вул. Волошина 63.
  смт. Дубове, вул. Миру 131.
  с. Калини, вул. Борканюка 9 б.
  с. Нересниця, вул. Грушевського 80.
  смт. Тересва, вул. Борканюка 5.
  с. Терново, вул. Центральна 226.
  с. Ганичі, вул. Народна 125.
  с. Дулово, вул. Вайди 115.
  с. Новобарово, вул. Рущака 134.
  с. Угля, вул. Центральна 14.
  с. Чумалево, вул. Центральна 121. 
  смт. Солотвино.
  с. Нижня Апша.
  с. Вільхівці.