• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я / Новини Закарпаття

    Понад 100 тисяч закарпатців завершили вакцинальний цикл від COVID-19

    Рубіж перших 100 тисяч повністю вакцинованих від коронавірусної інфекції мешканців Закарпаття вдалося перетнути минулої доби. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.Рубіж перших 100 тисяч повністю вакцинованих від коронавірусної інфекції мешканців Закарпаття вдалося перетнути минулої доби. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
    «15 вересня щеплення від COVID-19 зробили 3402 особи. З них 2052 отримали першу дозу, 1350 – другу. Загалом одне щеплення від коронавірусної інфекції зробили 151362 людини, завершили вакцинальний цикл – 100620 осіб. Це близько 10 % населення області», – зазначив Мирослав Білецький.
    У наявності 3 різновиди вакцини, з якими зараз працюють медики: CoronaVac, Comirnaty, AstraZeneca. А щеплення можна зробити щодня у зручному для вас місці.
    «Кількість хворих постійно зростає, тож не відкладайте захист себе і своїх рідних на потім. Нехай вакцинація стане пунктом №1 у вашому списку справ на сьогодні», – наголосив перший заступник керівника краю.