Розпорядження голови Тячівської районної ради від 19.02.2018р. №10 Про скликання тринадцятої сесії районної ради VІІ скликання

2018-02-26 10:05:59

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати пленарне засідання тринадцятої сесії районної  ради VІІ скликання 23 березня 2018 року о 10-й годині в  м.Тячеві, у залі засідань районної ради з порядком денним:

Про звіт голови районної державної  адміністрації за 2017 рік про виконання делегованих районною радою повноважень.
Про звіти керівників управлінь і відділів  районної державної адміністрації про виконання цільових програм, затверджених районною радою на 2017 рік.
Про стан доріг у Тячівському районі та перспективи його поліпшення у 2018 році.
Про інформацію начальника Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.
Про звіт начальника відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури районної державної адміністрації про роботу відділу у 2017 році.
Про затвердження приватному підприємству «Альтенер» технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.
Про внесення змін до рішення  двадцять шостої сесії (друге засідання) Тячівської районної ради VІ скликання від 16.06.2015 року №816 «Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 1,3000 га, що надається в оренду гр.Лукань Ганні Юріївні (Тячівський район, с.Руське Поле) для ведення фермерського господарства».
Про затвердження селянському (фермерському) господарству «Галла» технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки .
Про Регіональну програму розвитку земельних відносин у Тячівському районі на 2018-2020 роки.
Про звернення щодо зупинення вирубки дубу звичайного на території Тячівського району.
Про звернення до Головного управління Національної поліції України в Закарпатській області
Про  затвердження спільних розпоряджень районної державної адміністрації та районної ради,  які прийняті в міжсесійний період.
Про затвердження розпоряджень голови районної ради, прийнятих у міжсесійний період.
І.Фабрицій, голова ради.