В Тарасівці на Тячівщині відкрили новий дитсадок.

2021-10-05 21:53:02
Сьогодні Голова Тячівської райдержадміністрації Тімур Сергійович Аверін,Голова Закарпатської ОДА Анатолій Олександрович Полосков та Голова Нерисницької ТГ Василь Іванович Гасинець, відкрили новий збудований дитячий садочок.

У дитячому садочку вже завершили будівельні роботи та днями отримали сертифікат про прийняття об’єкта в експлуатацію.

Відвідуватимуть сучасний осередок близько 60 дітей, раніше вони ходили до ДНЗ у Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст., адже садок у селі не працював майже 30 років.

Завдяки програмі Президента України Володимир Зеленський «Велике будівництво» діти будуть виховуватися і розвиватися у якісному та просторому дошкільному навчальному закладі»

Вітаю громаду з відкриттям нового дошкільного навчального закладу!

"Бачимо результат командної та злагодженої роботи" зазначив Голова Тячівської РДА
Тімур Аверін.