В Буштині почався капітальний ремонт автодороги Синевир-Колочава-Буштино в напрямку Вонігова

2021-10-07 16:40:08
Капітальний ремонт  автомобільної дороги загального користування місцевого значення О 070603 Синевир – Колочава – Буштино, продовжується на території Тячівського району

Для відновлення цього автошляху Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області підписала договір із підрядною організацією на 198 млн 320 тис. грн. Цьогоріч з  Дорожнього фонду  передбачено 11 млн 500 тис. грн. Цей об’єкт є перехідним, тому ремонт автошляху продовжиться і в наступному році.

Підрядник розпочав капітальний ремонт маршруту в  смт Буштино в напрямку с. Вонігова.

Згідно з проектною документацією тут зроблять водовідведення, фрезерування асфальтобетонного покриття , влаштують вирівнюючий та верхній шари покриття.

Крім того, роботи по капітальному ремонту передбачають також улаштування та відновлення водопропускних залізобетонних труб, влаштування заїзних кишень на автобусних зупинках, нанесення дорожньої розмітки та встановлення дорожніх знаків.
Повідомив голова Тячівської РДА Тімур Аверін

Проект реалізується завдяки  програмі Президента України  Володимира Зеленського «Велике будівництво».