• Новини / Актуальне / Охорона здоров'я / Суспільство / Головне / Новини Закарпаття / Важливо

  ТІЛЬКИ ВАКЦИНОВАНІ ЗМОЖУТЬ ПРАЦЮВАТИ

  ​​​​18 жовтня у Львові почали діяти нові карантинні обмеження (червоний рівень)
  тепер там, ринки та магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники вакциновані або мають негативний ПЛР тест який дійсний протягом 72 год — Через що в пунктах вакцинації утворилися черги

  Те саме чекає і нас  в Тячівському районі, якщо у нас буде червоний рівень, то ринки, магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники будуть вакциновані або будуть мати негативний ПЛР тест який дійсний протягом 72 год.
  18 жовтня у Львові почали діяти нові карантинні обмеження (червоний рівень)
  тепер там, ринки та магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники вакциновані або мають негативний ПЛР тест який дійсний протягом 72 год — Через що в пунктах вакцинації утворилися черги


  Те саме чекає і нас  в Тячівському районі,якщо у нас буде червоний рівень то ринки, магазини, ТРЦ, салони краси, кафе та ресторани можуть працювати лише, якщо працівники будуть вакциновані або будуть мати негативний ПЛР тест який дійсний протягом 72 год.


  Адже згідно Постанови КМУ 1236 та Наказ МОЗ про обов’язкову вакцинацію,який почне діяти 8 листопада 2021 року. Працювати зможуть тільки вакциновані,не вакциновані будуть не допущені до роботи без збереження заробітньої плати,що негативно вплине на діяльність субєктів господарської діяльності та повної зупинки діяльності бізнесу.


  ‼️Повідомляю що в Тячівській Лікарні станом на сьогодні знаходяться на стаціонарі 63 хворих з Covid-19, 5 з яких в реанімації та 3 на ШВЛ.


  ‼️НАГАДУЮ.‼️
  На щоденній основі в районі працює центр вакцинації в будівлі РДА,також в приміщенні Укрпошти в Тячеві та в наступних населених пунктах  Прийдіть на вакцинацію до найближчих центрів масової вакцинації:
  1. Центр вакцинації в  м. Тячів за адресою: м .Тячів, вул. Незалежності, 30 (приміщення Тячівської районної ради) кожного дня  з 10.00 по 15.00 год.
  2. На щоденні основі проходить вакцинація в наступних АЗПСМ в населених пунктах:
  м. Тячів, вул. Вайди 1 б.
  смт. Буштино, вул. Хмельницького 29.
  с. Бедевля, вул. Волошина 63.
  смт. Дубове, вул. Миру 131.
  с. Калини, вул. Борканюка 9 б.
  с. Нересниця, вул. Грушевського 80.
  смт. Тересва, вул. Борканюка 5.
  с. Терново, вул. Центральна 226.
  с. Ганичі, вул. Народна 125.
  с. Дулово, вул. Вайди 115.
  с. Новобарово, вул. Рущака 134.
  с. Угля, вул. Центральна 14.
  с. Чумалево, вул. Центральна 121. 
  смт. Солотвино.
  с. Нижня Апша.(АЗПСМ)
  с. Вільхівці.(АЗПСМ)
  с. Лопухово (АЗПСМ)  Бережіть одне одного!


  «Епідситуація в районі дуже складна. Попри це наголошую, що вакцинація повинна бути безпечною. Аби уникнути таких черг, які зараз спостерігаємо в Львові ,Чернівцях, Одесі, Запоріжжі чи Херсоні, не зволікайте з імунізацією»,


  «Вакцинація – єдиний спосіб захиститися від негативних наслідків інфікування COVID-19 та обмежень, що пов’язані з пандемією»
  Повідомив Голова Тячівської РДА Тімур Аверін