«Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я», – Аліна Лошак

2021-10-21 14:00:23
Знайомимося з краянами, які прийняли рішення захистити себе та рідних і вакцинувалися проти Covid-19.
23-річна Аліна Лошак працює держслужбовцем і щодня контактує з величезною кількістю людей, тому вирішила зробити щеплення, щоб не наражати на небезпеку ні себе, ні інших.
Сьогодні дівчина імунізувалася у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА. Розповідає, що рішення прийняла зважено і перед цим проконсультувалася з сімейним лікарем.
«Я гадаю, що вакцинація дуже важлива, адже ми живемо у суспільстві і повинні піклуватися про власну безпеку та безпеку свого оточення.
Багато моїх знайомих перехворіли на коронавірус у вкрай важкій формі. Вакцинуватися необхідно, аби уникнути складного перебігу хвороби та її негативних наслідків для здоров'я. Це був ще один аргумент, коли приймала рішення щепитися», – наголошує Аліна.