За ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова в Ужгороді відкрили новий пункт щеплення.

2021-10-24 15:00:11
За ініціативи голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова у найбільших торгових центрах області відкривають нові пункти щеплення. Відсьогодні в Ужгороді функціонує ще один осередок, де кожен охочий зможе імунізуватися проти COVID-19.
Пункт щеплення в ТЦ «Дастор» працюватиме щоденно з 9:00 до 20:00.
Закарпатці мають додаткову можливість вакцинуватися у зручний час – і закінчення робочого дня, і у вихідні.
«Першочергово думаємо про людей та враховуємо їхні побажання. Ми продовжуємо створювати комфортні безпечні умови для вакцинації», — зауважив Анатолій Полосков.
У цьому пункті щеплення можна обрати одну з наявних вакцин, для цього з собою необхідно мати паспорт та ідентифікаційний код.
«З кожним днем кількість краян, які готові щепитися, стає більшою. Тому ми забезпечуємо додаткові локації у різних куточках Закарпаття.
Закликаю зробити щеплення якомога швидше, адже вакцинація — це ефективний спосіб захистити себе від негативних наслідків COVID-19, важкого перебігу хвороби та потрапляння до "ковідних" відділень», — підкреслив Анатолій Полосков.