Дуже зручно, що в самому центрі міста створили всі умови для безпечної вакцинації, – Олена Перечинська

2021-10-25 12:48:51
Цими вихідними вчителька Олена Перечинська вакцинувалася в мобільному пункті щеплення в обласному центрі Закарпаття.
«Упевнена, що вакцинація – це єдиний дієвий захист від ковіду, але не можна забувати й про необхідність дотримання карантинних обмежень», – каже пані Олена.
Жінка розповідає, що обрала цей пункт щеплення тому, що на свіжому повітрі менше ризиків заразитися:
«Дуже зручно, що в самому центрі міста створили всі умови для безпечної вакцинації».
Мобільний центр щеплення біля пішохідного мосту в Ужгороді функціонував цими вихідними. Як ми повідомляли раніше, за два дні тут  вакцинувалися 104 закарпатці.