Завантаженість ліжок з киснем у Закарпатті — понад 38%, а в Моршині на Львівщині немає жодного госпіталізованого з COVID-19

2021-10-27 13:21:18
Керівництво області щоденно наголошує на важливості імунізації проти COVID-19.
«Зараз у нас тільки 17% краян зробили принаймні одне щеплення.
Завантаженість ліжок з киснем становить 38,3%. У лікарнях загалом 98% закарпатців – невакциновані», — зауважив голова облдержадміністрації Анатолій Полосков.
За його словами, водночас на Львівщині у місті Моршин не госпіталізовано жодного хворого на коронавірус, у лікарнях не лежать люди, що потребують кисневої підтримки, реанімаційні "ковідні" палати пусті.
Влітку там майже не було хворих, і зараз виявляють поодинокі випадки.
Станом на 26 жовтня у Моршині тільки 22 людини з підтвердженим діагнозом COVID-19, адже понад 72.4% жителів уже щеплені однією дозою, а 66% завершили вакцинальний комплекс
«Нам є куди рухатися, є над чим працювати.
Шановні закарпатці, берімо приклад із Моршина.
Вакцинуйтеся, аби захистити себе, своє життя і здоров'я!» — підкреслив Анатолій Полосков.