Про перенесення робочих днів у 2018 році

2018-03-01 08:48:02

голови Тячівської районної державної адміністрації Закарпатської області

_28.02.2018___                                  Тячів                       ____111_____
Про перенесення робочих днів у 2018 році
         Відповідно до статей 6 і 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 11  січня 2018 року № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році», з метою забезпечення раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування 8 березня — Міжнародного жіночого дня, 1 травня — Дня праці, 28 червня — Дня Конституції України, 25 грудня - Різдва Христового:
         1.Перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2018 році робочі дні з:
         п’ятниці 9 березня  – на суботу 3 березня;
         понеділок 30 квітня – на суботу 5 травня;
         п’ятниці 29 червня – на суботу 23 червня;
         понеділок 24 грудня – на суботу 22 грудня;
         понеділок 31 грудня – на суботу 29 грудня.
         2.Рекомендувати  керівникам  підприємств, установ та організацій (за винятком органів Тячівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, міського відділення поштового зв`язку Тячів Цеху обслуговування споживачів № 1 Тячів Центра поштового зв`язку № 2 Хуст Закарпатської дирекції УДППЗ “Укрпошта”, Управління Державної казначейської служби України у Тячівському районі Закарпатської області та банківських установ) перенести у порядку і на  умовах, установлених  законодавством,  у 2018 році для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями в суботу та неділю, робочі дні відповідно до вищезазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 1-р «Про перенесення робочих днів у 2018 році».
         3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова державної адміністрації                                       В. Дем'янчук