«Щодо вакцинації не було жодних сумнівів, бо мені є для кого жити», — Алла Попович

2021-10-28 13:43:03
Продовжуємо знайомство з краянами, які прийняли свідоме рішення захистити себе та рідних – вакцинувалися проти COVID-19.
Сьогодні 72-річна ужгородка Алла Попович зробила щеплення у Центрі вакцинації в атріумі Закарпатської ОДА.
«До пенсії я працювала лікаркою і дуже добре розумію важливість вакцинації. Бачу, яка катастрофа у світі: люди помирають, а ми ніяк не можемо це зупинити. Єдиний спосіб створити колективний імунітет до вірусу – вакцинація», — каже пані Алла.
Раніше жінка вже перехворіла на коронавірус у легкій формі, але після недуги почалися ускладнення. Тому аби захистити себе та своїх рідних, зробила щеплення:
«Щодо вакцинації не було жодних сумнівів, бо мені є для кого жити», — підкреслює Алла Попович.