• Новини / Заходи / Головне

  Благодійники потішили вихованців Тячівської "Парасольки" подарунками

           

  Чимало різноманітних пакунків з солодощами, засобами повсякденного вжитку і приємними сюрпризами, отримали на днях вихованці Тячівського соціально-реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю  "Парасолька".
   

           А доставили подарунки в заклад від Закарпатського Фонду розвитку та милосердя  "Нове життя" за сприяння керівництва району - голови РДА Василя Дем'янчука та районної ради Івана Фабриція, представники фонду Віталій Богдан і Василь Зеленько. 
           Даний візит у "Парасольку" ознаменував собою  завершення ще одного етапу благодійної  акції Фонду, яка тривала впродовж останніх декілька місяців. В результаті чого до  новорічно-різдвяних свят подарунки отримала багатотисячна малеча Тячівщини. Декілька тонний вантаж із солодощами волонтерами було відправлено в АТО для наших захисників та мирних мешканців зони військового конфлікту.
          Слід відмітити, що представники фонду - часті гості в "Парасольці", допомагають чим можуть. А вихованці закладу вже впізнають своїх благодійників в обличчя  і радіють їх кожному  візиту.
           Директор центру Оксана Лукач широ подякувала організаторам акції  за  подарунки та увагу до молодих людей з інвалідністю. 
                          Прес-служба Тячівської райдержадміністрації