Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

2021-11-12 16:55:56
Сьогодні під головуванням Тімура Аверіна, голови райдержадміністрації, відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Тячівської районної державної адміністрації

Було розглянуто ряд актуальних та важливих питань, а саме:
-Про забезпечення гарантованого енергоживлення КНП «Тячівська районна лікарня» Тячівської міської ради, яка визначена для госпіталізації хворих на COVID-19 на території Тячівського району;
-Про забезпечення належного контролю за протиепідемічними та карантинними заходами на території Тячівського району.
-Про забезпечення стабільної санітарно-епідемічної ситуації в районі.
-Про готовність господарського комплексу та установ бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 років.
-Про підсумки купального сезону 2021 року та забезпечення безпеки на водних об’єктах району.
-Про стан техногенної безпеки потенційно небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки на території району.
За підсумками обговорення даних питань було дано доручення відповідальним виконавцям.

Присутні розглянули, також, найважливіше питання - щодо поточної епідемічної ситуації на території Тячівського району, у зв’язку з  розповсюдженням COVID-19.
На жаль, статистика захворюваності на коронавірус в районі залишається критичною, динаміка зростає. Найбільше хворих за минулу добу в Дубівській (20), Нересницькій (19), Солотвинській (15) та Буштинській (10)  територіальних громадах.
Комісією прийнято рішення про наголошення даним громадам вжити додаткових обмежувальних заходів.

Закликаємо всіх мешканців Тячівщини вакцинуватися, оскільки з кожним днем кількість хворих на COVID-19 зростає і єдиним та дієвим методом профілактики цієї недуги, на сьогодні, є щеплення.