Майже на 20% зросла кількість щеплень проти COVID-19 у Центрах вакцинації Закарпаття

2021-11-15 16:20:56
Перспектива «червоної» зони стимулює закарпатців активніше імунізуватися від COVID-19.
Статистичні дані – яскраве тому підтвердження. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
«Лише у Центрах вакцинації населення за минулий тиждень закарпатські медики виконали 5777 щеплень, що на 18% більше, ніж за попередній (4894).
Загалом минулого тижня темпи вакцинації у порівнянні з попереднім зросли на 9%», – прокоментував Мирослав Білецький.
За його словами, найактивніше у ЦВН вакцинуються в Ужгороді (атріум Закарпатської ОДА), Мукачеві та Виноградові. Найменше – у смт Воловець та Великий Березний.
У листопаді лікарі вже виконали 53 230 щеплень. Якщо такі темпи будуть зберігатися і надалі, то експерти прогнозують, що наприкінці місяця кількість щеплень буде на 25% вище, ніж у жовтні.
«Подбайте про себе і рідних, між реанімацією та вакцинацією оберіть друге і будьте здорові!» – додав перший заступник очільника краю.