На Закарпатті працює кол-центр щодо питань з вакцинації від COVID-19

2021-11-16 19:59:49
У вас є запитання щодо вакцинації від COVID-19? Вагаєтесь, чи можна вам імунізуватися? Не знаєте, яку вакцину обрати? Проґавили час для введення другої дози і не знаєте, чи можна продовжити?
У закарпатців виникає чимало запитань та вагань, а в мережі ще більше суперечливої інформації, яка зовсім не допомагає. Задля таких випадків у Закарпатті працює кол-центр, де фахівці відповідають, допомагають та консультують краян. Про це повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Мирослав Білецький.
«Оператори також телефонують закарпатцям, які повинні були отримати друге щеплення від коронавірусної інфекції, а з якихось причин не звернулися повторно у центр вакцинації чи пункт щеплення.
Це дуже важливий етап імунізації, адже всі вакцини, які використовують в Україні, для повного захисту потребують введення двох доз», – зазначив Мирослав Білецький.