На Міжгірщині в межах ремонту дороги Р-21 Долина – Хуст влаштовують тротуари

2021-11-17 19:33:47
На автомобільній дорозі регіонального значення Р-21 Долина – Хуст тривають роботи. І якщо у Нижньому Бистрому підрядна організація будує підпірну стінку, то в населених пунктах, де більшість будівельних робіт завершено, влаштовують тротуари. Про це повідомив перший заступник голови Закарпатської ОДА Мирослав Білецький.
Масштабне відновлення автошляху стало можливим завдяки реалізації президентської ініціативи Володимира Зеленського «Велике будівництво».
«Згідно з даними Служби автомобільних доріг у селі Верхній Бистрий залишилось укласти 400 м бруківки. Місцями тротуари були надто вузькі і не відповідали стандартам, тож довелося їх місцями розширювати до 1,2 м.
Один кілометр тротуарів планують облаштовувати і в селі Вучкове», – прокоментував Мирослав Білецький.
Продовжують роботи і на одному з найгарніших перевалів Карпат –Торунському. Тут фахівці почали встановлювати підкюветний дренаж, який захищатиме дорожнє полотно і від підземних вод, і від опадів.