Завершується будівництво 470-метрової підпірної стіни у селі Нижній Бистрий на дорозі Р-21

2021-11-20 16:46:36
Штучну споруду влаштовують у Закарпатській області, де дорога прокладена вздовж ріки Ріка. Функція підпірної стінки – укріпити береги річки, захистити дорогу від води, стримати зсуви ґрунту та запобігти руйнуванню дорожнього полотна.

Довжина стінки становить 470 м, висота коливається від 3 до 5 м.

Які результати?
▪ заклали метровий фундамент;
▪ облаштували «скелет» – арматурну сітку;
▪ зводимо саму стіну;

Після влаштування підпірної конструкції дорожники демонтують технічну дорогу та почнуть ремонт пропущеної ділянки автошляху Р-21 Долина-Хуст.
Р-21 Долина – Хуст з'єднує Івано-Франківську та Закарпатську області, відновлюють її у рамках програми «Велике будівництво». На Закарпатті – це 83 км мальовничого шляху через Торунський перевал, села Сойми та Міжгір'я до самого міста Хуст.
Підрядна організація : «ПБС».
В амбітних планах Укравтодору до кінця 2021 року відремонтувати 265 км доріг державного значення на Закарпатті. З них – 60,6 км автошляху Р-21.