• Новини / Актуальне / Велике будівництво

Завершується будівництво 470-метрової підпірної стіни у селі Нижній Бистрий на дорозі Р-21

Штучну споруду влаштовують у Закарпатській області, де дорога прокладена вздовж ріки Ріка. Функція підпірної стінки – укріпити береги річки, захистити дорогу від води, стримати зсуви ґрунту та запобігти руйнуванню дорожнього полотна.

Довжина стінки становить 470 м, висота коливається від 3 до 5 м.

Які результати?
    ▪ заклали метровий фундамент;
    ▪ облаштували «скелет» – арматурну сітку;
    ▪ зводимо саму стіну;

Після влаштування підпірної конструкції дорожники демонтують технічну дорогу та почнуть ремонт пропущеної ділянки автошляху Р-21 Долина-Хуст.
    Р-21 Долина – Хуст з'єднує Івано-Франківську та Закарпатську області, відновлюють її у рамках програми «Велике будівництво». На Закарпатті – це 83 км мальовничого шляху через Торунський перевал, села Сойми та Міжгір'я до самого міста Хуст.
    Підрядна організація : «ПБС».
    В амбітних планах Укравтодору до кінця 2021 року відремонтувати 265 км доріг державного значення на Закарпатті. З них – 60,6 км автошляху Р-21.
    Фото Назва Розмір банера Адреса розташування